ČIERNA JE IN

Čierne matné kľučky s vysoko kvalitným titánovým povchom sme technologicky a výrobne ovládli už v roku 2000, ale až teraz začína býť ten pravý boom tohoto unikátneho povrchu

Neustále sa snažíme inovovať naše výrobky a to je i jeden z dôvodov prečo už od roku 2000 aplikujeme na svoje produkty titánové povrchy. Aj presto, že se jedná o veľmi komplikovanú technolóogiu s mnohými aspektami a požiaadavkami na dokonalé predúpravy, môžeme povedať, že tieto povrchy vieme na naše výrobky aplikovať vo viacerých farebných odtieňoch technológií fyzikálnehoho naprašovania nízkotlakým plazmovým výbojom.

„Čierny matný titánový povrch je v súčasnosti najprestížnejším možným dizajnovým prvkom na produktoch v interiéroch i exteriéroch”

Ivo Ulich
Šéf firmy

Tenká vrstva 2 µm má niekoľko predností, vďaka ktorým je tak výnimočná. Predevšetkým je to mimoriadna tvrdosť, vysoká odolnosť proti oteru a poškrabaniu, farebná a chemická stálosť, korózna odolnosť. U týchto povrchov povlakujeme špeciálne zakázku po zákázke v dlhých dodacích termínoch, ktoré sú súčasťou tejto výnimočnej technológie.

TITÁN ČIERNY MAT
TiN-K

Čierna je kontrastem bielej a presne to sa od tejto farby očakáva v minimalistických interiéroch i exteriéroch, kde je kladený veľký dôraz na detail produktov medzi ktoré patria svietidlá, batérie a samozrejme aj dverné kovanie. Nie je to ale iba kombinácia s bielou farbou, kde nachádza čierne matné kovamie uplatnenie. Veľmi žiadané sú teraz aj prírodné drevenné materiály práve s kombináciou s čiernym matným povrchom. Nechajte sa inšpirovať týmto povrchom, ktorý má široké uplatnenie vo všetkých projektoch tej najvyššej kategórie.

TITÁN ČIERNY MAT TiN-K

nomad

nomad

Jedinečný dizajn Evy Le Peutrec sa premietol do minimalistických tvarov dverovej kľučky Nomad, ktorá sa pýši naozaj subtílnymi líniami.

Povrchy to je M&T!

Povrchy to je M&T!

Pre vašu profesionálnu prácu sme pripravili vzorkovnicu tvrdých odolných povrchov M&T.

Madlo YES!

Madlo YES!

Najdokonalejšie madlo súčasnosti.

Minimal 2.0 WC integrated

Minimal 2.0 WC integrated

Nezameniteľný organický tvar. S pridanou hodnotou, kedy vo variante WC integrated je v pôsobivom celku hodinárskym spôsobom integrovaný systém komfortného zamykania a zároveň skrytého núdzového otvorenia.

UP & DOWN

UP & DOWN

Unikátne kovania UP & DOWN umožňuje len zmenou pozície na dverách úplne premeniť osobitý výraz kľučky aj jej ovládania.

UP & DOWN

M&T DUEL

Nominovali sme 3 borca ťažkej váhy, aby vo vzájomnom dueli zmerali svoju kreativitu a navrhli v kľukách niečo čo tu ešte nebolo...

Mosaz antimicrobial

Mosadz antimicrobial

Masívna mosadz s veľkým obsahom medi.
„Žltá“ mosadz je ušľachtilý materiál s trvalou hodnotou = 100% udržateľná príroda.

Madlo Konzerva 110

Double reddot pre M&T Magnetic

Pre svoju výnimočnosť obdržal Magnetic medzinárodné ocenenie double reddot - s madlom Konzerva 220 a s madlom YES!.

Madlo Konzerva 110

M&T magnetic

Revolučný magnetický systém pre jednoduché, ale účinné ovládánie dverí.

Rocksor

Rocksor

Inšpirované oceľovou tyčou slúžiacou ako výstuž do betónu. Citlivo prevedené do dizajnu kľučky v rôznych tvarových a konštrukčných variantoch s  využitím v mnohých typoch projektov.

Svietiace kľučky

KOLEKCIA MINIMAL BLACK MATT 20 YEAR LIGHT

Unikátna kolekcia v matnom čiernom 3D kartáčovanom povrchu s novinkou – nepretržite svietiacou kľučkou, ktorá Vám pomôže neomylne a s istotou aj v noci otvoriť tie správne dvere

Industry Squelette

Industry Squelette

Táto kľučka nikdy nebude tvarovo dokonalá ... celá ručne vyrábaná, konštrukčne komplikovaná, ale veľmi pevná. Je to inšpirácia industriálnymi mosty 19. storočia, ktoré tu sú a dlho budú.

Materiál s trvalou hodnotou

Materiál s trvalou hodnotou

Vraciame sa o 100 rokov nazad a znovu pre Vás objavujeme krásu naturálnej mosadze, materiálu s doživotnou zárukou, ktorý bude prirodzene stárnuť.

Neviditeľné zárubne

Neviditeľné zárubne

Na detailoch nám záleží. Preto sme skonštruovali neviditeľnú zárubňu pre čo nejčistejší dizajn dverí a kovania.

Reddot design award

Reddot design award

Kovanie Minimal & Maximal .. top kolekcia v jednotnom a neopakovateľnom dizajne. Neobmedzené možnosti materiálov a farieb to je kreatívna výzva pre architektov a dizajnérov.

Manufaktura M&T

Manufaktura M&T

M&T má zázemie zodpovedajúce kvalite a dizajnu svojich výrobkov. Pozrite sa, čo všetko sa skrýva za výrobou špičkových kľučiek a doplnkov.

M&T + DESIGNÉRKA BARBORA ŠKORPILOVÁ

M&T + DESIGNÉRKA BARBORA ŠKORPILOVÁ

M&T si váži dlhodobú spoluprácu s partnermi. Barbora navrhla pre M&T kolekciu kľučiek a doplnkov MIMOLIMIT.

Čierná je IN

Čierná je IN

Čierne matné kľučky s vysoko kvalitným titánovým povrchom sme technologicky a výrobne ovládli už v roku 2000, ale až teraz začíná byť ten pravý boom tohoto unikátneho povrchu.