MATERIÁL S TRVALOU HODNOTOU

Vraciame sa o 100 rokov s späť a znovu pre Vás objavujeme krásu naturálnej mosadze, materiálu s doživotnou zárukou, ktorý bude prirodzene stárnuť a meniť svoju farbu a charakter podľa okolitého priestoru a klimatických podmienok

Od svojho vzniku v roku 1997 vyrábame kľučky z masívnej mosadze, ktoré dokonale upravujeme brúsením a leštěním a potom ešte pokovujeme ďalšími vrstvami rôznych kovov v rôznych farebných odtieňoch. Aj keď sú naše technológie na vysokej úrovni, všetky nanášané kovové vrstvy majú svoju životnosť, ktorá je obmedzená ich tvrdosťou a oteruvzdornosťou. Ľudia si pomaly zvykajú na veľa produktov s obmedzenou zárukou a kratšou  životnosťou, ale nemusia …

„Pripravili sme pre Vás výrobky z materiálu s doživotnou zárukou“

V MANUFAKTÚRE M&T V DOBRUŠKE

Je tu jedna cesta – tradičná, ale dokonalá, ktorá už takmer zapadla do zabudnutia, ale my ju pomáháme oživiť, pretože je to cesta tej nejvyššej kvality s doživotnou zárukou. Áno, s doživotnou zárukou. Použijeme kvalitný materiál masívna mosadz v naturálnom stave, ktorú len mechanicky upravíme, tak ako naši predkovia pred mnohými rokmi a potom už necháme materiál prirodzene stárnuť, rovnakým spôsobom ako stárnu všetky mosadzné výrobky na všetkých tradičných stavbách po celom svete.

MOSADZ LEŠTENÁ Ms-L
Výrobok perfektne vyleštíme,dokonale ako zrkadlo. V tomto stave je veľmi príjemný na dotyk, ale zároveň sa ochytá – rovnako ako zrkadlo. Nechajte výrobok prirodzene stárnuť a pred Vašimi očami se bude měniť ako povrch na matný, rôzne prefarbený originál, ktorý sa nedá napodobniť ani vždy rovnako vyrobiť, iba čakať až príroda vykoná svoju prácu. Tam, kde je frekvencia otvárania dverí vysoká, zostane plocha lesklá, ostatné plochy časem zmatnejú. Vždy bude záležať na mieste použitia – v interiéroch potrvá starnutie mesiace, vonku na volnom prietranstve bude proces starnutia podstatne rýchlejší a niekde aj efektnejší.

MOSADZ NATURAL Ms
Nechceme byť ústretový iba užívateľom tradičných stavieb, chceme ponúknuť doživotnú záruku na povrch našich výrobkov všetkým investorom aj tých najmodernejších stavieb a projektov. Preto prichádzame s povrchom mosadz natural Ms, ktorý je pripravený tak, aby povrchovo a farebne spĺňal predstavy náročných zákazníkov. K modernému naturálnemu drevu, ktoré je teraz obľúbené, je kovanie M&T z masívnej mosadze s povrchom natural mosadz Ms tou pravou voľbou, tým pravým riešením pre maximálnu spokojnosť a skvelú investíciu s doživotnou zárukou. Povrch bude prirodzene stárnuť s okolným materiálom a měniť svoju farebnosť podľa klimatických podmienok.

MOSADZ LEŠTENÁ Ms-L

MOSADZ NATURAL Ms

Mosaz antimicrobial

Masívna mosadz s veľkým obsahom medi.
„Žltá“ mosadz je ušľachtilý materiál s trvalou hodnotou = 100% udržateľná príroda.

Madlo Konzerva 110

Pre svoju výnimočnosť obdržal Magnetic medzinárodné ocenenie double reddot - s madlom Konzerva 220 a s madlom YES!.

Madlo Konzerva 110

Revolučný magnetický systém pre jednoduché, ale účinné ovládánie dverí.

Rocksor

Inšpirované oceľovou tyčou slúžiacou ako výstuž do betónu. Citlivo prevedené do dizajnu kľučky v rôznych tvarových a konštrukčných variantoch s  využitím v mnohých typoch projektov.

Svietiace kľučky

Unikátna kolekcia v matnom čiernom 3D kartáčovanom povrchu s novinkou – nepretržite svietiacou kľučkou, ktorá Vám pomôže neomylne a s istotou aj v noci otvoriť tie správne dvere

Neviditeľné zárubne

Na detailoch nám záleží. Preto sme skonštruovali neviditeľnú zárubňu pre čo nejčistejší dizajn dverí a kovania.

Industry Squelette

Táto kľučka nikdy nebude tvarovo dokonalá ... celá ručne vyrábaná, konštrukčne komplikovaná, ale veľmi pevná. Je to inšpirácia industriálnymi mosty 19. storočia, ktoré tu sú a dlho budú.

Reddot design award

Kovanie Minimal & Maximal .. top kolekcia v jednotnom a neopakovateľnom dizajne. Neobmedzené možnosti materiálov a farieb to je kreatívna výzva pre architektov a dizajnérov.

Materiál s trvalou hodnotou

Vraciame sa o 100 rokov nazad a znovu pre Vás objavujeme krásu naturálnej mosadze, materiálu s doživotnou zárukou, ktorý bude prirodzene stárnuť.

Manufaktura M&T

M&T má zázemie zodpovedajúce kvalite a dizajnu svojich výrobkov. Pozrite sa, čo všetko sa skrýva za výrobou špičkových kľučiek a doplnkov.

M&T + DESIGNÉRKA BARBORA ŠKORPILOVÁ

M&T si váži dlhodobú spoluprácu s partnermi. Barbora navrhla pre M&T kolekciu kľučiek a doplnkov MIMOLIMIT.

Čierná je IN

Čierne matné kľučky s vysoko kvalitným titánovým povrchom sme technologicky a výrobne ovládli už v roku 2000, ale až teraz začíná byť ten pravý boom tohoto unikátneho povrchu.